Fluit & Telschema

  1. Home
  2. Competitie
  3. Fluit & Telschema

Beste teller,
Wil je rekening houden met de volgende maatregelen:
– Houd 1,5 meter afstand van scheidsrechter, spelers en coach
– Desinfecteer de handen voordat je gebruik maakt van de tablet
– Maak na het tellen de tafel schoon, schoonmaakmiddelen staan klaar
– Er volgt nog een zaalwachtschema

Zaterdag 9 oktober

TijdTeam thuisTeam uitScheidrechterTeller
14.15Salvo D3The Smashers d4Nienke DalmeijerJonne Rigter
14.15Salvo H1Shot H2 Arie NokkertMadelon Franken
16.00Salvo D2 Forza Hoogland d4Arnout VerhaarMagriet Velner
16.00Salvo/Irene JC1UVV/sphynx JC 1Tim van RenswoudeLeanne Hogenhout

Dinsdag 19 oktober

TijdTeam thuisTeam uitScheidrechterTeller
19.30Salvo D1VTC Woerden DS3?Nienke Dalmeijer
21.00Salvo D2AMJV-Martinus DS2?Rianne Diepeveen

Zaterdag 30 oktober

TijdTeam thuisTeam uitScheidsrechterTeller
14.15Salvo D1K.V. A D 1 Aty KoemanJan Nieuwenhuize
14.15Salvo H1Houten H1 Arie NokkertHenk Nokkert
16.00Salvo D2Allvo d3Micha AssinkAnique Diepeveen
16.00Salvo H2Oberon H3 Adinda GeeretsArie-Jan Krijgsman

Dinsdag 2 november

TijdTeam thuisTeam uitScheidsrechterTeller
21.15Salvo H2Gemini H5 Lotte KoendermanHilly Dijkstra

Zaterdag 13 november

TijdTeam thuisTeam uitScheidsrechterTeller
14.00Salvo D2Forza Hoogland d5?Nienke van der Burg
15.45Salvo D1Keizer-otto-trivolley d1 ?David Fatels Fernadez
17.30Salvo  H1AVV Keistad 4Arie NokkertMarleen Spierings

Zaterdag 20 november

TijdTeam thuisTeam uitScheidsrechterTeller
14.15Salvo D1 De jong & van Diermen Unicorus D 1?Hilly Dijkstra
16.00Salvo H2 Afas-Leos H3Adinda GeeretsHilly Dijkstra

Zaterdag 27 november

TijdTeam thuisTeam uitScheidsrechterTeller
14.15Salvo D2Keistad D5?Hilly Dijkstra
16.00Salvo D3Keistad D9Nienke DalmeijerHilly Dijkstra

Zaterdag 7 december

TijdTeam thuisTeam uitScheidsrechterTeller
21.00Salvo D1Almere Buiten D1?Lisa de Wit

Zaterdag 11 december

TijdTeam thuisTeam uitScheidsrechterTeller
14.15Salvo H1Boni H1 Arie NokkertArgo Burger
14.15Salvo/Irene C1VCV J1Tim van RenswoudeJennifer Boekhout
16.00Salvo D1Switch Hooglanderveen D 2 Arnout VerhaarNiels van tricht
16.00Salvo H2 Gemini H4Teunis AalbertsDaan Duijvestijn 

Menu